Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËKiara largohet nga shtëpia e BB

Kiara largohet nga shtëpia e BB

Kiara ka qenë e eliminuara e kësaj mbrëmjeje. Në një nominim “kokë më kokë” me Oltën, Kiara ka qenë më pak favoritja e publikut për të vazhduar këtë garë.

Në fakt Kiara ishte një nga lojtarët më me personalitet në Big Brother, por kjo është loja sepse u vu nga shorti ballë për ballë me Oltën, një lojtare e fortë dhe konkuruese për Çmimin e Madh.

Sido të jetë Kiara do mbahet mend në publik si femër me dinjitet. Gjithsesi ajo fitoi diçka më të madhe se loja dhe Çmimi, ajo mori dashurinë e Luizit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: