Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKokoneshi në spital, i plagosur edhe shoferi

Kokoneshi në spital, i plagosur edhe shoferi

Të tjera detaje janë mësuar në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Divjakë. Kujtojmë se pas një konflikti mbetën të lënduar kryebashkiaku Fredi Kokoneshi dhe shoferi i tij Gazmend Bullari. Autori i plagosjes është Ergest Xhelili, një ish punonjës IT në bashki. Ky i fundit ka pasur një debat me tone të ashpra me Kokoneshin, duke e qëlluar më pas me thikë. Shoferi i tij ka ndërhyrë në konfliktin mes tyre dhe ka mbetur i plagosur edhe ai.

Ngjarja ka ndodhur në poliklinikën e Divjakës, ku punon dhe bashkëshortja e autorit të dyshuar. Kokoneshi është dërguar në spitalin e Lushnjës me disa plagë në trup. Autori është ndaluar nga policia.

Më herët, Kokoneshi është dhunuar nga një i ri në mes të qytetit. Ishte vetë kryebashkiaku ai që ka denoncuar në polici agresorin e atëhershëm, 32-vjeçarin Dritan Sterkaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME