Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKretë/ 82-vjeçaria Paraskio dhe 41-vjeçari Kostis u martuan! (vidio)

Kretë/ 82-vjeçaria Paraskio dhe 41-vjeçari Kostis u martuan! (vidio)

Paraskio 82-vjeçare dhe Kostis 41-vjeçari nga fshati Krotos i komunës Gortyna në Kretë janë bashkuar në lidhjet e shenjta të martesës pasditen e së dielës.

Dhëndri po priste nusen në shkallët e kishës ndërsa të pranishëm ishin qindra miq dhe të afërm të çiftit.

Kostis dhe Paraskio janë blegtorë dhe jetojnë në fshatin Krotos të Komunës së Gortynës. Ata u takuan gjatë qëndrimit të Kostisit në fshat ku Zarosi e gjeti atje si bari.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME