Saturday, April 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËKryemadhi sjell live në “Opinion” pamje nga vendi i grumbullimit të mbetjeve,...

Kryemadhi sjell live në “Opinion” pamje nga vendi i grumbullimit të mbetjeve, Sharrë

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka sjellë në emisionin “Opinion” denoncime të reja lidhur me çështjen e inceneratorëve dhe depozitimin e mbetjeve në landfillin e Tiranës.

Përmes videoxhirimeve të realizuara me dron Kryemadhi ka prezantuar gjithe ecurinë e një procesi që nga dërgimi i mbeturinave familjare në kazan, deri në depozitim, duke identifikuar se ato nuk diferencohen.

Njëkohësisht, nga studio e emisionit “Opinion” është realizuar një lidhje direkte me kamerat e vendosura në landfillin e Sharrës, ku janë treguar live pamjet e mjeteve që shkarkojnë mbetjet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: