Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKy është 19-vjeçari që humbi jetën në sherrin e mbrëmshëm në Tiranë

Ky është 19-vjeçari që humbi jetën në sherrin e mbrëmshëm në Tiranë

Personi që shihni në foto është 19-vjeçari Stiven Toshkesi i cili u vra me thikë mbrëmjen e kaluar nga dy 18-vjeçarët Enzi Maze dhe Axel Hoxhaj.

19-vjeçari punonte si montazhier pranë televizionit “Klan News”. Dy 18-vjeçarë Ensi Maze dhe Axel Hoxhaj qëlluan me thikë mbrëmjen e djeshme 19-vjeçarin Stivens Toshkesi. Si pasojë e plagëve i riu humbi jetën rrugës për në spital.

Më herët u bë me dije se sherri mes të rinjve ka nisur për një vajzë, pasi dyshohet se një nga autorët i ka ngacmuar të dashurën viktimës. Pikërisht për këtë kishin bërë sherr edhe disa ditë më parë. Ndërsa mbrëmjen e djeshme sherri ka degraduar në përdorimin e thikë duke shkaktuar edhe viktimë 19-vjeçarin.

Policia pak më parë njoftoi se kanë arrestuar një nga autorët Ensi Maze, ndërsa kanë shpallur në kërkim Axel Hoxhajn.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME