Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKylie Jenner lançon linjën e saj të veshjeve

Kylie Jenner lançon linjën e saj të veshjeve

Kylie Jenner mund të njihet për markën e saj të bukurisë, por tani ajo po i bashkohet motrave duke hyrë në industrinë e modës me linjën e saj të veshjeve, Khy, e cila është caktuar për në datën 1 nëntor.

Kylie postoi një foto glam të saj për të njoftuar lajmin në Instagram të martën, duke shkruar, “Takohu me Khy”. Në imazh, ajo ulet në dysheme me një pallto të zezë me zinxhirë  që do të shitet me pakicë për 198 dollarë.

Ndërsa Kylie nuk zbuloi asnjë informacion tjetër rreth koleksionit në postimin e saj në rrjetet sociale, ajo foli për Wall Street Journal për lançimin e Khy, duke i thënë publikimit se “e gjithë linja është me të vërtetë e frymëzuar nga veshjet e mia personale.”

Të 12 artikujt do të kenë çmim nën 200 dollarë dhe do të ofrohen në madhësi që variojnë nga XXS në 4X, sipas një njoftimi për shtyp. Emri i kompanisë së veshjeve është një lojë me pseudonimin e saj, “Ky”, sipas markës, “me një “h” për të simbolizuar  fatin e mirë dhe spiritualitetin”.

Edhe pse ndërtimi i një marke të re vjen me elementë kaosi, Kylie duket se po e zhvillon projektin me hapa të ngadaltë. “Unë kurrë nuk stresohem shumë për këto gjëra sepse…moda supozohet të jetë argëtuese. Ne po luajmë me veshje”, tha ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME