Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELargimi i Mbappe, tifozët e PSG e nderojnë me koreografi gjigante

Largimi i Mbappe, tifozët e PSG e nderojnë me koreografi gjigante

Kylian Mbappe ka vendosur që të largohet nga PSG në fund të këtij sezoni dhe këtë e bëri publike edhe pak ditë më parë. Një largim që ka hidhëruar tifozët e PSG-së, të cilët shihnin te ai shansin që mund të kishin për të fituar Ligën e Kampioneve.

Në klubin francez nuk e kanë pritur aq mirë këtë vendim dhe nuk është bërë asnjë komunikatë publike për lojtarin. Për më tepër, klubi nuk organizoi as një ceremoni simbolike për francezin, në ndeshjen e fundit që luante sot PSG për këtë sezon në stadiumin e vet.

Megjithatë, kanë qenë vetë ultrasit ata që kanë nderuar sulmuesin. Para sfidës, ata shpalosën një koreografi gjigande kushtuar Mbappe.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME