Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETLëkundje tërmeti në Malin e Zi, tundet edhe Shqipëria

Lëkundje tërmeti në Malin e Zi, tundet edhe Shqipëria

Lëkundje tërmeti këtë mëngjes të sotëm janë ndier në disa qytete të Shqipërisë si në Fier, Vlorë, Lushnje, Durrës, Tiramë dhe në Shkodër.

Mosohet se tërmeti e ka pasur epiqëndrën në një zonë në Malin Zi por lëkundjet kanë qënë të forta që janë ndier në disa qytete shqiptare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME