Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELionel Richie reagon ndaj largimit të Katy Perry nga “American Idol”

Lionel Richie reagon ndaj largimit të Katy Perry nga “American Idol”

Lionel Richie ka thyer heshtjen e tij për largimin e koleges së tij “American Idol” Katy Perry.

Gjatë një paraqitjeje të së enjtes në Jimmy Kimmel Live, Richi, tha: “Desh bëra aksident kur dëgjova për herë të parë për të. Më morën shumë persona në telefon”. Por, ai shtoi, “Unë nuk jam i çmendur”.

Të hënën mbrëma, gjatë paraqitjes së saj në “Jimmy Kimmel Live”, Perry,njoftoi se po largohej nga “American Idol”. Sezoni i ardhshëm 22 do të jetë i fundit për të.

“Epo, ju e dini, këtë vjeshtë, këtë shtator, unë do të bëj këtë festival të madh muzikor në Brazil të quajtur Rock në Rio. Është vërtet emocionuese”, tha këngëtarja e “Firework”.

Është një punë e madhe për njerëzit në mbarë botën, veçanërisht për fansat e mi brazilianë.”

Kështu që unë mendoj se ky ndoshta do të jetë sezoni im i fundit për ‘Idol’,” shtoi Perry, e cila ka qenë në juri në shfaqje së bashku me Lionel Richie dhe Luke Bryan që nga viti 2018.

Katy , e cila mirëpriti fëmijën e saj të parë, Daisy, me të fejuarin e saj Orlando Bloom, në vitin 2020, tha: “Unë e dua shumë ‘Idol’. Më ka lidhur me zemrën e Amerikës. Por unë duhet të ndjej atë pulsin e rrahjeve të mia.”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME