Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLE“Lonely Planet” propozon 9 destinacione, mes perlave pafund të Shqipërisë

“Lonely Planet” propozon 9 destinacione, mes perlave pafund të Shqipërisë

Nga Thethi në Dhërmi, nga Shkodra në Gjirokastër, prestigjozja e udhëtimeve “Lonely Planet” propozon 9 destinacione mes perlave pafund të turizmit shqiptar, një super promovim në vigjilje të 2024-ës

“Ejani me mendje të hapur, me një plan të qartë dhe bëhuni  gati për t’u zhytur brenda një kulture të pasur si asnjë tjetër në Evropë”, është ftesa e revistës së njohur për të vizituar Shqipërinë

Link: https://www.lonelyplanet.com/…/best-places-to-visit-in

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME