Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTLorik Cana i dorëzon kupën ekipit të Romës, futbollistët ngrenë në ajër...

Lorik Cana i dorëzon kupën ekipit të Romës, futbollistët ngrenë në ajër Murinjon

Italianët kanë ngritur kupën në “Air Albania”. Ka qenë ish-kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana që u ka dorëzuar kupën ekipit të Romës. Futbollistët më herët ngritën peshë trajnerin Hose Murinjos, si një shenjë lumturie dhe vlerësimi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME