Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTLukaku realizon dy gola të shpejtë

Lukaku realizon dy gola të shpejtë

Chelsea ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Wolves dhe tani po avancon 2:0.

Ishte Lukaku që arriti të shënonte fillimisht në minutën e 56-të të ndeshjes nga penalltia, shkruan Gazeta Express.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>Lukaku converts from the spot. Chelsea 1-0 up <a href=”https://t.co/sct4X555tv”>pic.twitter.com/sct4X555tv</a></p>&mdash; arsalan (@arsalanfcb_) <a href=”https://twitter.com/arsalanfcb_/status/1522958444600434689?ref_src=twsrc%5Etfw”>May 7, 2022</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Veteëm dy minuta më vonë, ishte sërish sulmuesi belg që realizoi.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>Romelu Lukaku’s second goal of the day… 💥 <a href=”https://t.co/QhNO8TSLOM”>pic.twitter.com/QhNO8TSLOM</a></p>&mdash; LDN (@LDNFootbalI) <a href=”https://twitter.com/LDNFootbalI/status/1522959116234334213?ref_src=twsrc%5Etfw”>May 7, 2022</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME