Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORELumbardh Salihu merr dhuratën speciale nga legjenda e Bilbaos

Lumbardh Salihu merr dhuratën speciale nga legjenda e Bilbaos

Një moment i veçantë dhe unik ka ndodhur në stadiumin e Mallorcas në Spanjë, ku fituesi i Big Brother Vip Kosova dhe ish-futbollisti, Lumbardh Salihu, u nderua me një dhuratë të veçantë nga një emër i madh i futbollit spanjoll.

Gjatë një vizite në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Mallorcas dhe Real Madridit, Salihu u befasua kur u prit nga Aritz Aduriz, legjenda e Athletic Bilbaos. Aduriz i cili ka një karrierë të shquar si sulmues dhe është një figurë e respektuar në futbollin spanjoll, i dorëzoi ish-lojtarit të Llapit.

Ngjarja u dokumentua me fotografi dhe shpërndarje në rrjetet sociale, ku fansat dhe ndjekësit e Salihut dhe Adurizit mund të ndajnë kënaqësinë e këtij momenti të veçantë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME