Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMalmo/ Besa Kokëdhima realizon provën e parë në skenën e Eurovisionit

Malmo/ Besa Kokëdhima realizon provën e parë në skenën e Eurovisionit

Përfaqësuesja e Shqipërisë në ”Eurovizion 2024”, këngëtarja Besa Kokëdhima këtë të hënë është ngjitur në skenën e madhe në Malmo të Suedisë për provën e parë të këngës “Titan”. Siç shihet edhe në foto zyrtare, Besa ka pranë saj dy vokalistë dhe tre kërcimtarë. Jo vetëm kaq, projeksionet e kërcimtarëve ndriçojnë si ekranet LED ashtu edhe kubat mbi skenë. Ajo ka veshur një body me ngjyrë blu dhe të zezë për performancën, me shpatulla të mprehta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME