Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMaluma bëhet baba për herë të parë

Maluma bëhet baba për herë të parë

Maluma dhe e dashura e tij, Susana Gómez, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të quajtur Paris.

Më 9 mars në orën 8:23 të mëngjesit, lindi dashuria e jetës sonë Paris Londoño Gomez. Faleminderit të gjithëve për mesazhet dhe urimet tuaja të ditëlindjes. Susana.. Dashuria ime: Faleminderit që përmbushe ëndrrën time më të madhe për të qenë baba”, thuhej në mesazhin e këngëtarit.te.

Fansat mësuan për herë të parë se interpretuesi do të bëhej baba në tetor 2023, kur ai bëri zbulimin e madh gjatë ndalesës së turneut të tij Don Juan në Uashington, D.C.  Më pas ai hyri në Instagram me një mesazh të veçantë për fansat duke shprehur mirënjohjen e tij për të gjithë ata që kanë qenë pjesë e rrugëtimit të tyre drejt prindërimit. “Kjo është dhe do të jetë përgjithmonë Ëndrra ime më e madhe”, ka shkruar ai në postimin e përkthyer nga spanjishtja.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME