Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTManaj i shkruan Pique pas largimit: Kënaqësi të luaja me ty!

Manaj i shkruan Pique pas largimit: Kënaqësi të luaja me ty!

Reagimeve të shumta për lamtumirën e papritur nga futbolli të Gerard Pique u është shtuar edhe ai i Rey Manajt. Në një postim të shkurtër në Instagram, sulmuesi i Shqipërisë, që aktualisht luan për Watfordin në Championship shkruan:

“Kënaqësi e madhe që kam mund të luaj me ty, Gerard Pique. Të uroj shumë fat në atë që të pret në të ardhmen”.

Rey Manaj u bë pjesë e Barcelonës B në janar 2020 dhe në disa raste është grumbulluar në skuadrën e parë, duke u stërvitur me yjet e skuadrës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME