Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMarina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim

Marina Vjollca po rikthehet. Flasim për rikthim jo vetëm në ekran, por tek një dashuri e vjetër. Thuhet se ajo do jetë moderatore e emisionit sportiv dedikuar “Kampionatit Europian” në Tv Klan.

Shqiptarët do të mund të ndjekin ndeshjet e kombëtares kuqezi si dhe të gjithë skuadrave të tjera pjesëmarrëse në “Kampionatin Europian 2024” në Gjermani në Tv Klan këtë vit.

Ky emision rikthen Marinën te sporti pas 7 viteve. Ajo ka qenë bashkëmoderatore e emisionit sportive në Top Channel “Procesi Sportiv” krah Ed Manushit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME