Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMbyllet Samiti/ Rama dhe krerët e BE në konferencë për mediat! Charles...

Mbyllet Samiti/ Rama dhe krerët e BE në konferencë për mediat! Charles Michel: Ngjarje historike

Kryeministri Edi Rama, Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel dhe Presidentja e Komisionit Europian Ursula Von der Leyen, kanë dalë në një konferencë për mediat ku po flasin për punimet e samitit të BE-së dhe Ballkanit Perëndimor në Tiranë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME