Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMe ëndërra për të qenë Miss, 18-vjeçarja nga Kavaja shuhet në lule...

Me ëndërra për të qenë Miss, 18-vjeçarja nga Kavaja shuhet në lule të rinisë

Me ëndërra për botën e spektaklit, por me një fund tragjik. Lorena Bërdufi, 18 vjeç, është ndarë nga jeta në një moshë fare të re. Lajmin e hidhur për ikjen e saj e kanë dhënë familjarë e të afërt në rrjetet sociale.

Ajo vuante nga zemra dhe shkaku i vdekjes së saj ka qenë një atak në zemër. Bukuroshja nga Kavaja studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu” dhe ishte maturante në vitin e fundit. Ajo ka konkuruar në kompeticionin Miss Universe Albania 2023.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME