Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTAMe køkainë në makinë dhe në banesë, arrestohet 32-vjeçari shqiptar në Itali

Me køkainë në makinë dhe në banesë, arrestohet 32-vjeçari shqiptar në Itali

Një shqiptar ka rënë në pranagt e policisë italiane. Bëhet me dije se 32-vjeçari shqiptar është arrestuar në flagrancë nga policia pasi u kap me 1 kilogram kokainë, në makinën e tij. Mediat italiane bëjnë të ditur se shqiptari u arrestua në autostradën A12, ku shfaqi sjellje të dyshimte në kabinën e pagesës së taksës së qarkullimit në këtë aks.

Pasi kreu pagesën ai u u largua me shpejtësi të lartë duke shtuar dyshimet se mund të posedonte në automjet diçka të jashtëligjshme. Pas ndalimit të tij nga policia, iu gjet në motorin e makinës një kilogram kokainë e fshehur, ndërsa gjatë kontrollit në shtëpinë e tij blutë gjetën edhe 600 gram të tjera kokainë, si dhe 61 gram hashash.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME