Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMë në fund Arbana Osmani jep lajmin që e mbante sekret

Më në fund Arbana Osmani jep lajmin që e mbante sekret

Moderatorja shumë e dashur nga publiku Arbana Osmani, e cila ka lënë për pak kohë ekranin dhe është futur në fushën e biznesit, e ka dhënë lajmin e madh. Ajo ka treguar se është duke hapur Bana’s në Prishtinë.

“Shqiptarët e Kosovës kanë qenë që nga dita e parë mbështetësit e mi më të mëdhenj, në çdo hap, kështu që kërkesa e tyre e vazhdueshme që t’jemi prezent në Kosovë duhej plotësuar e para. Kjo për mua është privilegi dhe përgjegjësi“.

Bana’s është gati të shënojë fillimin e një epoke të re, me një atmosferë plot emocione dhe aktivitet. Për ju që kërkoni aventurën e shijes dhe argëtimin e pashuar, përjetimi i jashtëzakonshëm ju pret!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME