Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËMeghan Markle lançon markën e saj të re “American Riviera Orchard”

Meghan Markle lançon markën e saj të re “American Riviera Orchard”

Meghan Markle duket se ka lançuar markën e saj të re, American Riviera Orchard.

Faqja dhe sipërmarrja e re në Instagram e Markle u shfaq në të njëjtën periudhë kohore që foli Princ William në ceremoninë në Muzeun e Shkencave në Londër, ku nderoi nënën e tij të ndjerë, Princeshën Diana.

Harry gjithashtu u paraqit në ngjarje – përmes video. Biznesi i ri i ish-aktores vjen mes konspiracioneve që rrethojnë mungesën e Kate Middleton në sytë e publikut, ndërsa ajo vazhdon të shërohet nga operacioni abdominal.

Eksperti mbretëror Phil Dampier hodhi pak dritë mbi këtë kthesë të çuditshme të fatit për Daily Mail.

“Asgjë nuk ndodh rastësisht me Harry dhe Meghan,” shpjegoi ai. “Harry ndoshta ndjeu se nuk po merrte ekspozimin që meritonte pasi William ishte në të vërtetë në ngjarje dhe ai nuk ishte,” vazhdoi biografi.

“Sa i përket American Riviera Orchard, gjithmonë kam menduar se Meghan do të përfundonte duke bërë një lloj stili jetese të stilit të Gwyneth Paltrow dhe kjo është planifikuar qartë për shumë muaj. Nëse kjo do të thotë se ajo përqendrohet në fitimin e parave dhe jo në sulmin ndaj familjes mbretërore, unë jam për të.”

Transmetuesi britanik dhe prezantuesi i TalkTV, Piers Morgan, gjithashtu dha mendimin e tij për markën e re të Markle, duke e kritikuar atë për zgjedhjen e kohës së saj.

“Meghan Markle nisi biznesin e saj të ri që shfrytëzon titullin mbretëror në të njëjtën ditë që po nderohej kujtimi i Princeshës Diana” shkroi ai në Twitter në X, dikur Twitter, të premten.

American Riviera Orchard do të fokusohet në shtëpinë dhe gatimin, si dhe do të shfaqë artikuj për shitje “ushqime, libra, sende tavoline dhe mallra tavoline, rroba tavoline dhe enë shërbimi” sipas Zyrës së Patentave dhe Markave të SHBA-së.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME