Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËMeghan Markle, ‘xheloze’ ndaj Kate Middleton

Meghan Markle, ‘xheloze’ ndaj Kate Middleton

Meghan Markle nuk i pëlqente rregullat strikte dhe urrente të ishte e dyta pas Kate Middleton, pohon një punonjës i Pallatit Kensington në një libër të ri.

Ndihmësi ka kontribuar në tregimin e ri të biografit Tom Quinn, “Rinia e praruar: Një histori intime e rritjes në familjen mbretërore”, e cila u bë e disponueshme sot. Punonjësi detajon se si Markle thuhet se luftoi për t’u përshtatur me jetën mbretërore kur u martua me Princin Harry në 2018. Ajo ishte “e mahnitur nga fama mbarëbotërore që do të sillte të qenit princeshë”. Megjithatë, asaj nuk i pëlqente të krahasohej me Middleton.

“Ajo i urrente kufizimet dhe rregullat;  e urrente të ishte një princeshë e dorës së dytë – e dyta pas Katherine Middleton, dua të them, “thotë libri.  Markle gjithashtu thuhet se ndjeu se ajo po trajtohej në një “mënyrë pak nënçmuese” nga Firma për shkak të faktit se ajo nuk ishte gjak mbretëror, pavarësisht se Middleton trajtohej në të njëjtën mënyrë.

“Gjëja që duhet mbajtur mend është se nuk ka kufi për ambicien e Meghan, dhe si shumica e njerëzve të egër ambicioz, ajo nuk mendon kurrë, ‘A e kam gabuar këtë? A jam duke reaguar tepër?’ “Por mbetet e vërtetë se ajo është një person i bukur për aq kohë sa nuk e kryqëzojnë kurrë. Për një djalë të dobët të pasigurt për veten si Harry, ajo është perfekte, sepse siguria e saj absolute e bën atë të ndihet i sigurt”, thotë punonjësi

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME