Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËMeta dhe dashuria për Celtic, ish-presidenti uron keltët për Krishtlindje

Meta dhe dashuria për Celtic, ish-presidenti uron keltët për Krishtlindje

Ish-presidenti Ilir Meta është një fans i deklaruar i klubit skocez Celtic Glasgoë. Ai shpeshherë shfaqet në mbështetje të tyre në rrjete sociale ku mban veshur fanellën bardhëjeshile.

Ka qenë disa herë i ftuar special në ndeshjet e Celtic dhe kësaj rradhe nuk mund të mungonte edhe një urim për Krishtlindje për të gjithë tifozët e skocezëve.

Në llogarinë e tij në Tëitter, Ilir meta shkruan: “Gëzuar Krishtlindjet Kelts! Urimet më të mira për të gjithë, fansat dhe lojtarët e Celtic-ut tonë të dashur. Zoti ju bekoftë juve dhe familjet tuaja.”-shkruan Meta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: