Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMeta: Do të shkojmë në zgjedhje të parakohshme

Meta: Do të shkojmë në zgjedhje të parakohshme

Ilir Meta tha sot se vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme dhe këtë opozita do ta bëjë të realizueshme në bashkëpunim me popullin e Shqipërisë.

“Do e realizojmë me bashkëpunimin e popullit, Rama do rrëzohet si e meriton, siç ndodhi kur la basketbollin, para një gjigandi me vendosmëri të përditshme për ti rikthyer fuqinë popullit dhe institucioneve”, tha Meta.

I pyetur në intervistën për FaxNews sesi do shkohet në zgjedhje, meta u përgjigj: “Jam i bindur që ekziston një vullnet i përbashkët për t’u kthyer fuqinë qytetarëve, primaret, referendumi janë shtylla të forta”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME