Thursday, March 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta: Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës, duhet ndryshim me çdo...

Meta: Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës, duhet ndryshim me çdo çmim

“Vjosa ka ardhur në mes të Tiranës”. Kjo është gjendja e vërtetë e rrugëve dhe infrastrukturës përtej fasadave.

Ndaj zgjidhja e vetme është: Ndryshim më çdo çmim”, shkruan kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një postim në Facebook, ka publikuar edhe një video ku shihet Tedi Blushi ndërsa denoncon gjendjen problematike.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: