Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEModelja mbështet Kate Moss pas dëshmisë së saj

Modelja mbështet Kate Moss pas dëshmisë së saj

Modelja Naomi Campbell ka reaguar së fundmi ndaj dëshmisë së Kate Moss në gjyqin mes Johnny Depp dhe Amber Heard.

Përmes rrjetit të saj ,Instagram, modeljaka lavdëruar miken e saj për qëndrimin e dëshmitarit në emër të aktorit.

“PO VAGON tregoi si është e vërteta !! @ katemossagency”, shkroi Campbell duke përdorur pseudonimin që ajo ka për Moss prej vitesh.

Fjalët e modeles u  shoqëruan me një artikull që përmbledhte deklaratat e Moss në gjykatë, në të cilin ajo mohoi pretendimin e Heard se Depp e shtyu atë nga  hkallët gjatë romancës së tyre të viteve ’90.

“Ai kurrë nuk më shtyu, nuk më gjuajti apo më hodhi poshtë ndonjë shkalle”, tha Moss gjatë një videoje nga Gloucester, Angli.

Ajo u tha juristëve se u rrëzua nga një shkallë dhe u plagos gjatë një nate me shi në Xhamajka në GoldenEye Resort.

“Johnny ishte larguar nga dhoma para meje dhe kishte pasur një stuhi shiu. Ndërsa dola nga dhoma, rrëshqita nga shkallët dhe lëndova shpinën.Bërtita sepse nuk e dija se çfarë më ndodhi dhe kisha dhimbje. Dhe ai u kthye me vrap për të më ndihmuar, më çoi në dhomën time dhe më mori kujdes mjekësor”,deklaroi Moss.

Kate ishte 20 vjeç dhe aktori ishte 31 kur u takuan. Pas ndarjes së tyre në 1997 pas tre vitesh lidhje, Depp vazhdoi me Vanessa Paradis. Dyshja kanë dy fëmijë :Lily-Rose, 22 dhe Jack, 20.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME