Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEMonika Kryemadhi poston video nga palestra

Monika Kryemadhi poston video nga palestra

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi mesa duket daljet e saj dikur të shpeshta politike i ka zëvendësuar me aktivitete sportive. Ajo ka publikuar një video nga palestra dhe vëmendjen e merr fiziku i saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME