Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEMorena Taraku përjeton tmerr në avion

Morena Taraku përjeton tmerr në avion

Morena Taraku është përballur me një situatë të pakëndshme në avion. Këngëtarja dhe modelja nga Kosova ka treguar përmes një postimi në Instagram se ka kaluar një eksperiencë të keqe teksa po udhëtonte drejt Stambollit por pa ndarë më shumë detaje të hollësishme.

“Sot përjetova një eksperiencë shumë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova për në Stamboll. Pas së gjithave, faleminderit Zotit arritëm mirë. Ju lutem respektoni dhe duajeni veten tuaj sepse askush nuk e bën këtë. Faleminderit Zot që më mbrojte”, ka shkruar Taraku.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME