Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËMotive me lule për fundin e verës, nuanca romantike më të errëta

Motive me lule për fundin e verës, nuanca romantike më të errëta

Bota e petaleve ka edhe anën e saj të errët, shpesh këto janë stile me një shenjë femërore, të cilat në të njëjtën kohë duken disi vetëmohuese

Në qoftë se jeni ngopur me tone të forta, këto janë disa opsione të mira.

Opsionet e kafenjta, të gjelbra të errëta dhe të kaltra të hirta jo rrallë zbukurojnë motivet e luleve, por të gjitha bashkë janë shumë romantike.

Këto kreacione janë paska vizualisht më të qeta dhe japim një frymëzim retro glamuroz, transmeton Telegrafi.

Në kadife, motivet me lule simbolizojnë stilet mbretërore, edhe kur bëhet fjalë për fustane me prerje në formë pelerine.

Disenjatorët i duan buqetat e bukura, i sugjerojnë në fustane dhe bluza të bukura.

Qëndisja është shumë e bukur, jo rrallë zbukuron kreacione eterike për të dalë në mbrëmje jashtë shtëpisë.

Bluza simpatike vjeshtore ka trëndafila të errët në bazë të kuqe.

Fundin me volanë mund ta bartni në bluza dhe fanella të ndryshme me dantella.

E kaltra e errët shumë mirë shkon me stilet për fund të verës.

Sezonin e ri e lajmëron tunika e zbukuruar me petale.

Vajzat retro të frymëzuara nga vitet shtatëdhjetë veshin bluza të vogla me volanë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME