Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETMungesa e sinjalit shton radhët për aplikim pasaporte biometrike

Mungesa e sinjalit shton radhët për aplikim pasaporte biometrike

Fier – Radhe te gjata ne zyrat e ALEAT në Fier. Shkaku eshte mungesa e sinjalit qe nga dreka e dites se premte.

Sipas informacioneve te mara nga punonjesit e sherbimit jashte kameres mesohet se mungesa e sinjalit eshte qe nga dita e premte dhe thuhet qe ne mesditen e sotme do te rikthehet.

Qytetare te ndryshem pohojne shqetësimin se jo vetem duan te aplikojne per karte ID apo pasaporta biometrike por edhe per ti marr ato pasi disa duan te udhetojne jashte shtetit tek familjare te tyre, te rikthehen ne pune pas pushimeve apo per sherbime të ndryshme ne zyra brenda vendit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME