Friday, December 8, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTMyrto Uzuni s’di të ndalet, shënon super gol për Granadën (video)

Myrto Uzuni s’di të ndalet, shënon super gol për Granadën (video)

Myrto Uzuni është duke kaluar një formë fantastike. Sulmuesi i kombëtares shqiptare realizoi një super gol në ndeshjen e Granadas me Mirandes, duke dhënë avantazhin vendasve.

Shqiptari realizoi një gol fantastik në minutën e 44-të me një goditje të shpejtë në hyrje të zonës që do të shkonte në cepin e portës.

një super goditje në minutën e 44’, duke shkuar në kuotën e 5 golave deri më tani në këtë sezon të La Liga 2.

Ndeshja Granada-Mirandes është duke u luajtur në “Estadio Nuevo Los Carmenes” dhe rezultati i kësaj përballjeje deri më tani është 1-0.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME