Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME”Ndalohen pyetjet”, Luizi bashkëpunim me reperin më të bujshëm?

”Ndalohen pyetjet”, Luizi bashkëpunim me reperin më të bujshëm?

Luiz Ejlli është një nga personazhet më të komentuar dhe të ndjekur të showbiz-it në vend. Eksperienca e tij si fitues i ”Big Brother Albania Vip 2” ka sjellë ndryshime për mirë ne jetën e tij personale dhe artistike. Luizi ka postuar një foto ku shihet krah reperit më të bujshëm, që është Don Xhoni dhe e ka shoqëruar me shkrimin “ndalohen pyetjet’’, teksa ka etiketuar edhe reperin. Ai ka lënë të kuptohet se së shpejti do të kemi gati një bashkëpunim mes tij dhe Don Xhonit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME