Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETArben Ahmetaj te Çim Peka. Gazetari: Pas intervistës SPAK duhet të bëjë...

Arben Ahmetaj te Çim Peka. Gazetari: Pas intervistës SPAK duhet të bëjë arrestime VIP!

Gazetari i njohur Çim Peka ka marrë një intervistë ekskluzive me ish-zv/kryeministrin Arben Ahmetaj.

Peka e ka paralajmëruar sot në facebook, por për “KOHA JONE”, gazetari dhe drejtuesi i “Çim Peka live” tha se “Pas intervistës SPAK duhet të bëjë arrestime VIP!”.

Të presim Arben Ahmetaj dhe Çim Pekën të enjten. Por edhe SPAK!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME