Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMENdihmë urgjente, ka humbur pasaportë amerikane

Ndihmë urgjente, ka humbur pasaportë amerikane

Ka humbur nje cantë ngjyrë e gjelbër në afërsi të zyrave të gjendjes civile, tek pallati me birila në Fier.

Çanta ka humbur rreth orë 05:00 të mëngjesit dhe brenda saj ndodhet një pasaportë amerikane, dy shqiptare dhe disa dokumenta të tjera.

Kush e gjen të telefonoj në numrin e telefonit 068 235 5975, kundrejt një shpërblimi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: