Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENdriçim Xhepa emërohet anëtar i Këshillit Drejtues të RTSH

Ndriçim Xhepa emërohet anëtar i Këshillit Drejtues të RTSH

Aktori i madh i skenës, mjeshtri Ndriçim Xhepa u emërua anëtar i Këshillit Drejtues të Radiotelevizionit Shqiptar me 95 vota pro, asnjë abstenim dhe kundër.

Po ashtu dje Parlamenti i Shqipërisë votoi me 96 vota PRO dhe një abstenim ngritjen e dy komisioneve parlamentare që do të hetojnë shërbimin publik të Sterilizimit dhe shërbimin publik të Check-up si dhe Trajtimin e të Dhënave të Sistemit TIMS.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME