Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLENë këtë darkë private, veshja nuk lejohet.

Në këtë darkë private, veshja nuk lejohet.

Përvoja e Darkës Füde organizohet nga artistja dhe modelja Charlie Ann Max. Për 88 dollarë dhe pasi Max ka miratuar aplikacionet, të ftuarit mblidhen për të shijuar, sipas faqes së internetit: “një hapësirë çliruese që feston veten tonë më të pastër, përmes gatimit me bazë bimore, artit, lakuriqësisë dhe dashurisë për veten”. E thënë ndryshe: Është një darkë e zhveshur vegan me një bandë të huajsh.

Max filloi të eksperimentonte me ngjarje të zhveshura në vitin 2020. Darkat fillimisht ishin vetëm me ftesa, por ajo ua hapi ato njerëzve që kishin dëgjuar për to përmes Instagramit ose gojë më gojë. Çdo darkë që ajo shtronte u shit, tha ajo, dhe shumë shpejt ajo u përmbyt nga pyetjet e aspiruesve nudo nga e gjithë bota. Shorti i darkës së zhveshur është i ndryshëm për njerëz të ndryshëm, tha ajo. Disa duan të ndihen më të lidhur me trupin e tyre, ndërsa të tjerë duan të bëjnë miq të rinj, të ngjashëm të papenguar. Ajo i bën ngjarjet e saj të duken si piktura të Rilindjes, sepse, Max tha, “ndjehet shumë romantike”.

Çdo darkë Füde Experience ka një temë. Për këtë darkë të fundit në Nju Jork, ishte “Përqafimi i ritmeve tuaja të brendshme: që individët të lidhen me ciklet e tyre menstruale”. Pas një ore lëvizjeje të kujdesshme dhe punës me frymëmarrje, gratë u shtrënguan rreth një tavoline ngrënieje të mbuluar me mëndafsh, lule të thata dhe gota uji në formë prapanicë dhe diskutuan për periodat e tyre.

Prekni lidhjen në bio-në tonë për të mësuar më shumë rreth këtij takimi nudo. Fotot nga Jeanette Spicer për New York Times

https://www.instagram.com/p/CqgvNbYua4u/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME