Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIONëna e lodhur në Kasnicë, "kam bërë 10 kalamaqë, u këputëm"

Nëna e lodhur në Kasnicë, “kam bërë 10 kalamaqë, u këputëm”

Dule Hoxha është banor i Kasnicës dhe nga martesa ka 10 fëmijë. Ata janë në emigracion dhe çifti i pleqve jeton i vetëm.

Bashkëshortja e tij kur u pyet se si ja del me punët e shtëpisë e të bujqësisë ajo u shpreh, Jam e lodhur, kam bërë 10 kalamaqë, u këputëm, dhe skam asnjë afër.

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME