Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIONis sezoni turistik, lopë e ngordhur në detin e Sarandës dhe dele...

Nis sezoni turistik, lopë e ngordhur në detin e Sarandës dhe dele në detin e Darrëzezës

Këto pamje tronditëse vijnë nga plazhet e Sarandës dhe të Darrëzezës.

Në një video të SYRI TV, duket një lopë e ngordhur që pluskon nëpër ujë, në një nga plazhet e jugut. Nkë tjetër dele e ngordhur buzë detit në Darrëzezë.

Ngjarja është regjistruar në plazhin e Krorëzit dhe tl Darrëzezës.

Ndërkohë institucionet nuk kanë asnjë reagim për skandalin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME