Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENuk u ftua nga Sylvinho, Broja i bashkohet festës: Jemi në Europian!

Nuk u ftua nga Sylvinho, Broja i bashkohet festës: Jemi në Europian!

Armando Broja i bashkohet festës kuqezi, edhe pse fizikisht nuk është në Moldavi me kuqezinjtë e tjerë. Sulmuesi i Chelsea-t ka hedhur një “story” në Instagram me mesazhin “Jermi në Europian”.

Edhe pse nuk ka mundur të japë kontribut në këto eliminatore për fanellën kuqezi, sulmuesi i Chelsea-t konsiderohet pikë referimi për Shqipërinë në finalet e “Gjermani 2024”.

Stafi teknik dhe i gjithë ambienti kuqezi shpresojnë që Broja të marrë sa më shumë minuta te Chelsea dhe të jetë në formë maksimale për evenimentin e kësaj vere.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME