Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREShqipëria në Euro 2024, Begaj: Faleminderit kombëtares për emocionet dhe urime për...

Shqipëria në Euro 2024, Begaj: Faleminderit kombëtares për emocionet dhe urime për kualifikimin e merituar

Presidenti Bajram Begaj ka uruar ekipin kuqezi për fitoren ndaj Moldavisë dhe për sigurimin e biletës drejt Gjermanisë për Euro 2024. “Faleminderit kombëtares për emocionet e dhuruara dhe urime për kualifikimin e merituar në Euro 2024”,-shkruan Begaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME