Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETOperacion i policisë me urdhër të SPAK, kontrolle banesash në disa qytete

Operacion i policisë me urdhër të SPAK, kontrolle banesash në disa qytete

Prej orëve të para të mëngjesit, me urdhër të SPAK po zhvillohet një aksion në disa qytete. Burime bëjnë me dije se janë lëshuar rreth 50 urdhër arreste për krim të organizuar dhe operacioni po zhvillohet kryesisht në Lezhë, Fushë Krujë, Nikël, Kurbin dhe Tiranë.

Në Tiranë ka pasur kontrolle në zonën e Freskut, pranë shkollës Luan Hajdaraga. Sipas burimeve po ekzekutohen disa vendime të SPAK miratuar nga GJKKO.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME