Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIOppo do të ndalojë përfshirjen e karikuesve për disa telefona nga 2023

Oppo do të ndalojë përfshirjen e karikuesve për disa telefona nga 2023

Derisa gjithnjë e më shumë prodhues të telefonave të avancuar së bashku me telefonat e avancuar të rinj, Oppo ka mbetur i palëkundur dhe ka vazhduar të përfshijë aksesorin së bashku me celularët e saj.

Megjithatë, mund të mos jetë kështu për shumë gjatë. Oppo ka konfirmuar se planifikon të heqë karikuesin nga kutia e disa produkteve brenda 12 muajve të ardhshëm.

Gjatë një interviste në grup në prezantimin evropian të serisë Oppo Reno 8, Billy Zhang, zëvendëspresidenti i shitjeve dhe shërbimeve të Oppo-s jashtë shtetit, konfirmoi strategjinë re.

“Ne do të heqim karikuesin nga kutia vitin e ardhshëm për disa produkte. Ne kemi një plan”, tha Zhang. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME