Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPamje të rënda/ Ja momenti i atentatit ndaj kreut të PD të...

Pamje të rënda/ Ja momenti i atentatit ndaj kreut të PD të Vaut të Dejës (vidio)

Pamje shokuese zbulohen nga atentati me tritotl ndaj kreut te PD-se se Vaut te Dejes mengjesij e sotem.

Sic duket nga pamjet qe siguron Lapsi.al, Benard Ndreca sapo ndez makinen dhe nis te levize tritoli ne makine ka shperthyer. Prane shenjestres se atentatit ka qene edhe nena e tij. Fatmiresisht nuk pati deme ne njerez. Makina eshte demtuar plotesisht.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME