Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPartizani fiton ndaj Skënderbeut, shkon në finalen e “Final Four”

Partizani fiton ndaj Skënderbeut, shkon në finalen e “Final Four”

Partizani hedh një hap drejt titullit kampion. Të kuqtë e kryeqytetit, triumfuan mminimalisht1-0 ndaj Skënderbeut, në gjysmëfinalen e “Final Four” dhe kanë prerë biletën për në finalen e titullit.

Një gol i shënuar nga Bintsouka në fillimin e pjesës së dytë, i dha fitoren Partizanit.  Në finale, skuadra e Shehit, do të përballet me fituesin e çiftit Egnatia-Vllaznia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME