Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËPas çantës me flamurin kombëtar, del ora me portretin e Skënderbeut

Pas çantës me flamurin kombëtar, del ora me portretin e Skënderbeut

“Një nga orëbërësit më të famshëm në botë, Franck Muller, ka nxjerrë modelin e veçantë të orës luksoze me heroin kombëtar të shqiptarëve, Gjergj Kastrioti Skënderbeun

“Vanguard Racing Skenderbeu” Edicion i Limituar, prej 25 orësh çelik dhe 50 titan i zi quhet modeli me fushë të kuqe të ndezur me të famshmin Gjergj Kastrioti në qendër të saj, i njohur si Skënderbeu, një zot shqiptar i shekullit XV, konsideruar hero kombëtar shqiptar për rezistencën e tij ndaj Perandorisë Osmane”, shkruan kompania e orëve në Gjenevë të Zvicrës”- shkruan Edi Rama.

Ky lajm vjen fill pasi doli edhe çanta e bukur me flamurin kombëtar shqiptar.

“Çanta e re e shtëpisë së madhe të modës Louis Vuitton.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: