Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërfshihet tërësisht nga flakët një automjet

Përfshihet tërësisht nga flakët një automjet

Mbrëmjen e sotme, është gjetur i shkrumbuar tërësisht nga flakët një automjet tip “Mercedes Benz”, në rrugën e Vinotekës. Automjetit nuk i është gjetur asnjëra nga targë, ndërsa nuk dihet se kujt i përket.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbuluar shkaqet e përfshirjes nga flakët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME