Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen makinat në Zhupan, dëme materiale (vidio)

Përplasen makinat në Zhupan, dëme materiale (vidio)

Fier : Një përplasje mjetesh ka pasur pak minuta më parë në aksin e vjetër rrugor Fier – Levan në afërsi të fshatit Zhupan.

Dy automjete janë përplasur ku njeri ka dal nga rruga si pasojë nuk ka pasur të plagosur përveçse një të mituri i cili ka shkuar në spital ku ka marr ndihmen mjekësore e është larguar. Përplasja e mjeteve ka shkaktuar dëme materiale.

Në vendngjarje ka shkuar policia e qarkullimit rrugor e cila po kryen veprimet proceduriale dhe po zbardh shkaktarin e ketij aksidenti nderkohë që ka sistemuar dhe qarkullimin rrugor të mjetrve

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: