Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPërplasja/ Ronaldo - Nitës: “Qenke bërë më gënjeshtare se Olta”

Përplasja/ Ronaldo – Nitës: “Qenke bërë më gënjeshtare se Olta”

Nita dhe ronaldo kanë pasur një sërë përplasjesh gjatë kësaj jave. Teksa po sqaroheshin gjatë spektaklit të sotëm, ata vijuan përballjet, pasi Ronaldo tha se Nita donte të dilte si person i dhunuar. Ndërkohë, Nita deklaroi se nuk ishte ky qëllimi i saj.

Nita: Mu thaftë goja që të nominova

Ronaldo: Nita donte të dilte si një grua e dhunuar, e keqtrajtuar.

Nita: Kush tha që më dhunove?

Ronaldo: Moj ti qenke bërë më gënjeshtare se Olta.

Nita: Thashë që nuk guxon njeri me më prek

Ronaldo: Besoj se ka psikologë që nëse do më shihnin mua keq, do më merrnin dhe do më trajtonin, nuk i mbeti Nitës kjo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: