Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPërshkallëzohen tensionet mes opozitës dhe Gardës, deputetët ‘shkallmojnë’ derën e Kuvendit

Përshkallëzohen tensionet mes opozitës dhe Gardës, deputetët ‘shkallmojnë’ derën e Kuvendit

Përshkallëzohen tensionet në hyrje të Kuvendit. Teksa deputetë të opozitës tentojnë të hyjnë, ata janë penguar nga Garda. Ndërkohë, Flamur Noka dhe disa të tjerë shkallmuan derën.

Deputetët e opozitës, në pamundësi për t’u futur nga dera kryesore në parlament kanë tentuar të futen nga dera e pasme e Kuvendit. Por edhe në derën e pasme, deputetët u hasën me punonjësit e Gardës.

‘Nuk respektoj asnjë vendim të Lindës’- tha Noka.

‘Janë më shumë forca sigurie se punonjës të administratës së Kuvendit’- tha Bardhi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME